O nás

V létě 2016 jsme si k nám domů přivezli z chovatelské stanice Velvet Tiger, CZ naší první chovnou kočičku Becky. Její klidná a mírumilovná povaha spolu s krásným a hebkým kožíškem nás na první pohled uchvátili. V té době jsme měli doma malé miminko a dva starší sourozence, a proto jsme byli rádi, že Beckynka rychle a bezproblémově zapadla do naší domácnosti a děti jí vůbec nevadily. Spávala s naším nejmladším Matýskem a hlídala ho, nebo uvítala každou hru, kterou děti vymyslely.

Koncem roku 2016 jsme se na jedné z výstav setkali s úžasným stříbřitým kocourkem Giorgíkem a podlehli jsme touze po něm. Přáli jsme si, aby se stal součástí naší rodiny a také dalším zakladatelem naší chovné stanice. Giorgíka jsme si přivezli k nám domů v lednu 2017 a vděčíme za něj chovatelské stanici Crystal Diamond, CZ. Je to mírumilovný pohodový kocourek, velice mazlivý a klidný.

... v září k nám přicestovala z Moskvy krásná princezna Iriška z chovatelské stanice Sparkling Rime, RU. Iriška je dvouletá stříbřitá kočička a my z ní máme velkou radost! Hned jak proběhlo s Giorgíkem seznámení, našli v sobě zalíbení a 30. 11. 2017 se stali rodiči našeho prvního vrhu stříbrných koťátek :-)